John Boos, WAL-CU-CULART30, Table, Utility
SKU #: WAL-CU-CULART30
Description
Minimum order quantity: 1 Each
Case quantity: 1 each
?
Specifications
Thickness
1.5"
Depth
18-1/8"
Width
30"
Area (in)
30"W x 18-1/8"D x 36"H
Height
36"